UPDATE I.

Ahoj!
Vítám vás po delší době u nového článku. Poslední týden jsem toho měla hodně a tak vám až teď přináším rychlý článek s updatem.

Znáte to, chybíte delší dobu ve škole a najednou je toho dopisování, testů a tak nějak moc. Taky jsme tento rok museli dělat seminární práci a deadline byl právě tento týden. Radím vám, fakt nenechávejte věci na poslední chvíli (jako my), je to pak o nervy :D Já jsem bohužel na tohle expert a jenom čekám na den, kdy se konečně poučím.

Mám v plánu více článku, v zásobě mám dost nápadů, ale většina z nich je náročná jak časově, tak na zpracování, takže to trochu vázne.

Tento týden jsem byla v kině na filmu Vražda v Orient Expresu. Moc jsem se na to těšila. A film byl dokonalý. Fakt. Hraje tam taky více slavných herců. Moc vám ho doporučuji!


V poslední době jsem se strašně zamilovala do Shawna Mendese a jeho hudby. Opravdu si ho pusťte nebo se alespoň podívejte na nějaké video s ním (jak může být někdo tak hot a cute zároveň?!). Jeho hudba mě neskutečně baví a nechápu, proč jsem ho nezačala poslouchat už dřív.


Pomalu začínám nakupovat vánoční dárky a péct cukroví. Na Vánoce se moc těším a vždy je dost prožívám. Mám na nich ráda snad všechno, nejvíce však jejich atmosféru. Mrzí mě jen to, jak to pokaždé rychle uteče.


Celkově se často zarážím nad tím, jak ten čas a všechno rychle utíká. Mám chuť dělat spoustu věcí, zkoušet pořád něco nového, ale zároveň se mi stává, že u ničeho dlouho nevydržím. Máte to taky tak?

Napište mi do komentářů cokoliv chcete. Budu ráda, když mi třeba doporučíte nějakou hudbu nebo tak.


Mějte se krásně.
M.

0 komentářů:

Okomentovat

kontakt: kinclovamichaela@email.cz